نشست سیاستی سیاست­های کلی تأمین اجتماعی؛ از ابلاغ تا اجراء

پژوهشکده سیاست­ پژوهی و مطالعات راهبردی حکمت در نظر دارد تا راستای تبیین و ترویج سیاست­های کلی تأمین اجتماعی ابلاغی 1401/01/21 مقام معظم رهبری (مدظله­العالی) و تحلیل و بررسی چالش­ها و چشم ­اندازهای نظام تأمین اجتماعی، نشست علمی و تخصصی را با حضور فاطمه قاسم­پور عضو کمیسیون اجتماعی و رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی، علی حیدری رئیس کارگروه رفاه و تأمین اجتماعی کمیسیون علمی فرهنگی اجتماعی مجمع تشخیص مصلحت نظام و نائب ­رئیس هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی، مجتبی همتی عضو هیأت علمی دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری و مؤلف کتاب «حقوق تأمین اجتماعی» و محمد غریب­شاه کارشناس و متخخص امور اجتماعی برگزار کند.

همچنین در این نشست، گزارش تخصصی- سیاستی «تحلیل و ارزیابی پیش­نویس سیاست­های کلی نظام به همراه پیشنهادات اصلاحی» که در کارگروه حکمرانی گروه حقوق و سیاسی پژوهشکده حکمت تهیه و تنظیم شده است مورد ارائه قرار خواهد گرفت.

از جمله حامیان کرسی تخصصی «سیاست­های کلی تأمین اجتماعی؛ از ابلاغ تا اجراء» می­توان به خانه اندیشه­ ورزان، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علامه طباطبایی، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران و نیز انجمن علمی علوم سیاسی دانشگاه تهران اشاره کرد.

گفتنی است این نشست به دو صورت حضوری و مجازی در روز دوشنبه مورخ 23 خردادماه 1401 از ساعت 10 الی 12 در خانه اندیشه­ورزان (خانا) واقع در چهارراه ولیعصر برگزار می­گردد و به شرکت­ کنندگان حضوری در این جلسه «گواهی حضور» اعطاء می شود.

علاقه ­مندان و متقاضیان حضور در این کرسی تخصصی می‌­توانند با ارسال پیام به آی­دی @hekmat_ac در تلگرام و بله و یا تماس با شماره­های 66974328-021 و یا 09101456720 ثبت ­نام کنند.