عنوان: مرکز رشد صنایع فرهنگی
نویسندگان: محمد واعظی نژاد (عضو هیئت علمی پژوهشکده سیاست پژوهی و مطالعات راهبردی حکمت)، علیرضا رودساز

مراکز رشد با در اختیار داشتن مشاوران متنوع و با تجربه و با ارتباط با نهاد های سرمایه گذار، ایده های خلاقانهو افراد خوش آتیه را مورد حمایت خود قرار می دهند و آن های را به مرحله ای می رسانند که خود بتوانند جذب سرمایه کرده و ایده ها و محصولات بعدی خود را بدون حمایت های اولیه مرکز رشد به نتیجه برسانند. در ابتدا این نهاد ها به عنوان بازو های تحقیقاتی دانشگاها و شرکت های بزرگ شروع به کار نموده و پس از تثبیت به عنوان مدلی آزموده برای حمایت از شرکت های نوپا تبدیل می شوند. خدمات مربی گری یکی از مهم ترین و سودمند ترین خدمات مراکز رشد می باشد.

دانلود مقدمه کتاب

کانال تلگرام

پژوهشکده سیاست پژوهی و مطالعات راهبردی حکمت

Hekmat_ac@

 

مأموریت پژوهشکده

پژوهشکده سیاست پژوهی و مطالعات راهبردی حکمت، سازمانی است یادگیرنده ،دانش بنیان، آینده نگر و منحصر به فرد در سطح کشور، ‌متکی به نیروی انسانی متعهد، جوان و بهره مند از دستاوردهای نوین علمی که از طریق شناسایی،‌ جذب، تربیت، شبکه سازی و نگهداشت نیروی انسانی و نیز توسعه و کاربردی نمودن دانش سیاستگذاری که در جهت کارآمدسازی نظام جمهوری اسلامی ایران سازماندهی شده است.
این پژوهشکده با التزام به مبانی حکمی و ارزشهای انقلاب اسلامی و اخلاق اسلامی و پایبند به منافع عامه، بهبود مستمر و توسعه دانش سیاستگذاری ایرانی- اسلامی را سرلوحه خویش قرارداده و از طریق ایده پردازی، کادرسازی، نهادسازی و با ایجاد ارتباطات موثر بامراکز اصلی سیاستگذاری پاسخگوی نیازهای سیاستگذاران بوده و در جهت تحقق آرمانهای انقلاب و نظام گام بر میدارد.

معرفی پژوهشکده

 پژوهشکده  سیاست پژوهی و مطالعات راهبردی حکمت توسط جمعی از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی با هدف اصلی کارآمدسازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از طریق انجام پژوهش‌های کاربردی با رویکرد آینده پژوهی و حل مسأله تأسیس شده است

http://hekmatac.ir/images/1421587489_mail-32.pngاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

http://hekmatac.ir/images/1421587498_phone-32.png021-66974328