نشست بررسی سیاست آمایش و ماموریت‌گرایی در آموزش عالی با حضور دکتر محمد مهدی زاهدی عضو و رئیس سابق کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و وزیر اسبق علوم تحقیقات و فناوری، دکتر حمید اکبری قائم مقام معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر حمید امیدوار معاون هماهنگی و اجرایی‌سازی ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور و دکتر اسداله متاجی، مدیر کل امور آموزشی و گسترش دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از دانشجویان رشته‌های مختلف بویژه رشته آموزش عالی از دانشگاه‌های کشور و همچنین خبرنگاران حوزه آموزش‌عالی در تاریخ هفتم آذرماه 1397 برگزار شد. در این نشست هر یک از مدعوین متناسب با حوزه مسئولیت خود به بررسی اقدامات، وضعیت پیشرفت و چالش‌های این سیاست پرداختند.

سایر عکس های نشست:

کانال تلگرام

پژوهشکده سیاست پژوهی و مطالعات راهبردی حکمت

Hekmat_ac@

 

مأموریت پژوهشکده

پژوهشکده سیاست پژوهی و مطالعات راهبردی حکمت، سازمانی است یادگیرنده ،دانش بنیان، آینده نگر و منحصر به فرد در سطح کشور، ‌متکی به نیروی انسانی متعهد، جوان و بهره مند از دستاوردهای نوین علمی که از طریق شناسایی،‌ جذب، تربیت، شبکه سازی و نگهداشت نیروی انسانی و نیز توسعه و کاربردی نمودن دانش سیاستگذاری که در جهت کارآمدسازی نظام جمهوری اسلامی ایران سازماندهی شده است.
این پژوهشکده با التزام به مبانی حکمی و ارزشهای انقلاب اسلامی و اخلاق اسلامی و پایبند به منافع عامه، بهبود مستمر و توسعه دانش سیاستگذاری ایرانی- اسلامی را سرلوحه خویش قرارداده و از طریق ایده پردازی، کادرسازی، نهادسازی و با ایجاد ارتباطات موثر بامراکز اصلی سیاستگذاری پاسخگوی نیازهای سیاستگذاران بوده و در جهت تحقق آرمانهای انقلاب و نظام گام بر میدارد.

معرفی پژوهشکده

 پژوهشکده  سیاست پژوهی و مطالعات راهبردی حکمت توسط جمعی از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی با هدف اصلی کارآمدسازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از طریق انجام پژوهش‌های کاربردی با رویکرد آینده پژوهی و حل مسأله تأسیس شده است

http://hekmatac.ir/images/1421587489_mail-32.pngاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

http://hekmatac.ir/images/1421587498_phone-32.png021-66974328