جلسه ارائه با عنوان "استارت آپ چیست؟ و نقش آن در اقتصاد مقاومتی" توسط آقای دکتر محمد واعظی نژاد هیئت علمی پژوهشکده سیاست پژوهی و مطالعات راهبردی حکمت و به دعوت انجمن علمی دانشجویان معارف و مدیریت دانشگاه امام صادق (ع) و با حضور تعدادی از دانشجویان این دانشگاه در تاریخ دوشنبه یکم آبان در سالن شهید مطهری دانشگاه امام صادق برگزار گردید. سرفصل های ذیل در این نشست ارائه گردید:

  • تاریخچه و روند شکل گیری استارت آپ ها در جهان
  • تفاوت استارت آپ با مدل های سنتی کسب و کار
  • معرفی نهادها و عوامل موثر در شکل گیری و رشد استارت آپ ها
  • بررسی و تحلیل روند شکل گیری سیلیکن ولی
  • فرصت ها و ظرفیت های کشور در موضوع استارت آپها
  • تحلیل و بررسی اکوسیستم استارت آپی در ایران و جهان

کانال تلگرام

پژوهشکده سیاست پژوهی و مطالعات راهبردی حکمت

Hekmat_ac@

 

مأموریت پژوهشکده

پژوهشکده سیاست پژوهی و مطالعات راهبردی حکمت، سازمانی است یادگیرنده ،دانش بنیان، آینده نگر و منحصر به فرد در سطح کشور، ‌متکی به نیروی انسانی متعهد، جوان و بهره مند از دستاوردهای نوین علمی که از طریق شناسایی،‌ جذب، تربیت، شبکه سازی و نگهداشت نیروی انسانی و نیز توسعه و کاربردی نمودن دانش سیاستگذاری که در جهت کارآمدسازی نظام جمهوری اسلامی ایران سازماندهی شده است.
این پژوهشکده با التزام به مبانی حکمی و ارزشهای انقلاب اسلامی و اخلاق اسلامی و پایبند به منافع عامه، بهبود مستمر و توسعه دانش سیاستگذاری ایرانی- اسلامی را سرلوحه خویش قرارداده و از طریق ایده پردازی، کادرسازی، نهادسازی و با ایجاد ارتباطات موثر بامراکز اصلی سیاستگذاری پاسخگوی نیازهای سیاستگذاران بوده و در جهت تحقق آرمانهای انقلاب و نظام گام بر میدارد.

معرفی پژوهشکده

 پژوهشکده  سیاست پژوهی و مطالعات راهبردی حکمت توسط جمعی از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی با هدف اصلی کارآمدسازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از طریق انجام پژوهش‌های کاربردی با رویکرد آینده پژوهی و حل مسأله تأسیس شده است

http://hekmatac.ir/images/1421587489_mail-32.pngاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

http://hekmatac.ir/images/1421587498_phone-32.png021-66974328