حضور دکتر محسن رضایی دبیر محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام در پژوهشکده سیاست پژوهی و مطالعات راهبردی حکمت
دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام شامگاه یکشبنه 30/7/1396 در پژوهشکده سیاست پژوهی و مطالعات راهبردی حکمت حضور پیدا کردند و در جریان فعالیت های پژوهشکده قرار گرفتند. در این دیدار که یکساعت به طول انجامید، ایشان ضمن اظهار خرسندی و امیدواری نسبت به آینده پژوهشکده، نسبت به رویکرد سیاست پژوهی در فعالیت های صورت گرفته، تاکید داشته و بر ضرورت هم افزایی میان اندیشکده های هم راستا تاکید کردند.
بر این اساس، ایشان به ایجاد مرکزی راهبردی در مجمع تشخیص مصلحت نظام در جهت شبکه سازی اندیشکده های سیاست پژوهی اشاره کرده و اظهار امیدواری نمودند که پژوهشکده و علی الخصوص ریاست پژوهشکده جناب آقای دکتر شاملی، نقشی فعال و اثرگذار در این مرکز ایفا نمایند.

کانال تلگرام

پژوهشکده سیاست پژوهی و مطالعات راهبردی حکمت

Hekmat_ac@

 

مأموریت پژوهشکده

پژوهشکده سیاست پژوهی و مطالعات راهبردی حکمت، سازمانی است یادگیرنده ،دانش بنیان، آینده نگر و منحصر به فرد در سطح کشور، ‌متکی به نیروی انسانی متعهد، جوان و بهره مند از دستاوردهای نوین علمی که از طریق شناسایی،‌ جذب، تربیت، شبکه سازی و نگهداشت نیروی انسانی و نیز توسعه و کاربردی نمودن دانش سیاستگذاری که در جهت کارآمدسازی نظام جمهوری اسلامی ایران سازماندهی شده است.
این پژوهشکده با التزام به مبانی حکمی و ارزشهای انقلاب اسلامی و اخلاق اسلامی و پایبند به منافع عامه، بهبود مستمر و توسعه دانش سیاستگذاری ایرانی- اسلامی را سرلوحه خویش قرارداده و از طریق ایده پردازی، کادرسازی، نهادسازی و با ایجاد ارتباطات موثر بامراکز اصلی سیاستگذاری پاسخگوی نیازهای سیاستگذاران بوده و در جهت تحقق آرمانهای انقلاب و نظام گام بر میدارد.

معرفی پژوهشکده

 پژوهشکده  سیاست پژوهی و مطالعات راهبردی حکمت توسط جمعی از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی با هدف اصلی کارآمدسازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از طریق انجام پژوهش‌های کاربردی با رویکرد آینده پژوهی و حل مسأله تأسیس شده است

http://hekmatac.ir/images/1421587489_mail-32.pngاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

http://hekmatac.ir/images/1421587498_phone-32.png021-66974328