Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 5388 bytes written, possibly out of free disk space in /home4/hekmatac/public_html/new/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 440
بازدید دکتر محسن رضایی از فعالیت های گروه سیاست پژوهی اجتماعی


دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر روز شنبه 18/1/97 در پژوهشکده سیاست پژوهی و مطالعات راهبردی حکمت حضور پیدا کردند و با اعضای گروه سیاست پژوهی اجتماعی و کارگروه‌های زیرمجموعه دیدار و گفتگو کردند.
در این جلسه کارگروه‌های سلامت و گردشگری در ابتدا سیری از فعالیت‌های سیاست‌ پژوهی خود ارائه کردند و سپس بخشی از اقدامات و پژوهش های انجام شده به صورت عینی ارائه شد. در این جلسه همچنین هر یک از کارگروه ها مزیت و دستاورهای خود در زمینه سیاست پژوهی و ارائه راهکارها و مشاوره‌های اجرایی به مجریان در راستای حل مشکلات سیاستی کشور را تشریح کردند.
دکتر رضایی نیز ضمن ابراز خشنودی از شکل‌گیری گروه‌های سیاست پژوه جوان، به تشریح نقاط ضعف و قوت و برخی از نکات مهم اقدامات سیاست پژوهی پرداختند و ابراز امیدواری کردند که انشالله در آینده نزدیک از ظرفیت های ایجاد شده در پژوهشکده در نهادهای سیاست گذار نظام نظیر دبیرخانه تشخیص مصلحت نظام استفاده شود.

کانال تلگرام

پژوهشکده سیاست پژوهی و مطالعات راهبردی حکمت

Hekmat_ac@

 

مأموریت پژوهشکده

پژوهشکده سیاست پژوهی و مطالعات راهبردی حکمت، سازمانی است یادگیرنده ،دانش بنیان، آینده نگر و منحصر به فرد در سطح کشور، ‌متکی به نیروی انسانی متعهد، جوان و بهره مند از دستاوردهای نوین علمی که از طریق شناسایی،‌ جذب، تربیت، شبکه سازی و نگهداشت نیروی انسانی و نیز توسعه و کاربردی نمودن دانش سیاستگذاری که در جهت کارآمدسازی نظام جمهوری اسلامی ایران سازماندهی شده است.
این پژوهشکده با التزام به مبانی حکمی و ارزشهای انقلاب اسلامی و اخلاق اسلامی و پایبند به منافع عامه، بهبود مستمر و توسعه دانش سیاستگذاری ایرانی- اسلامی را سرلوحه خویش قرارداده و از طریق ایده پردازی، کادرسازی، نهادسازی و با ایجاد ارتباطات موثر بامراکز اصلی سیاستگذاری پاسخگوی نیازهای سیاستگذاران بوده و در جهت تحقق آرمانهای انقلاب و نظام گام بر میدارد.

معرفی پژوهشکده

 پژوهشکده  سیاست پژوهی و مطالعات راهبردی حکمت توسط جمعی از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی با هدف اصلی کارآمدسازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از طریق انجام پژوهش‌های کاربردی با رویکرد آینده پژوهی و حل مسأله تأسیس شده است

http://hekmatac.ir/images/1421587489_mail-32.pngاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

http://hekmatac.ir/images/1421587498_phone-32.png021-66974328