انتشارات

تهیه و تدوین: شهاب طلایی شکری٬ زهرا رحمانی

آمار صحیح و قابل اعتماد زیر بنای برنامه ریزی و تصمیم گیری است.
نمایه آماری صنعت گردشگری جمهوری اسلامی ایران حاوی جدیدترین و آخرین آمار مراجع رسمی داخلی و خارجی در خصوص این صنعت می باشد که با همت و تلاش جمعی از پژوهشگران و سیاست پژوهان حوزه گردشگری، توسط کارگروه گردشگری پژوهشکده سیاست پژوهی و مطالعات راهبری حکمت و با همیاری انجمن علمی گردشگری ایران تدوین شده است. در این نمایه آماری سعی شده است که تمامی آمار منتشره از اعتبار علمی و پژوهشی برخوردار بوده و مستند باشند تا پژوهشگران، محققان و فعالان صنعت گردشگری و همچنین علاقه مندان به این حوزه بتوانند با اعتماد بیشتری به آن اتکا کنند.

دانلود فهرست و مقدمه کتاب

کانال تلگرام

پژوهشکده سیاست پژوهی و مطالعات راهبردی حکمت

Hekmat_ac@

 

مأموریت پژوهشکده

پژوهشکده سیاست پژوهی و مطالعات راهبردی حکمت، سازمانی است یادگیرنده ،دانش بنیان، آینده نگر و منحصر به فرد در سطح کشور، ‌متکی به نیروی انسانی متعهد، جوان و بهره مند از دستاوردهای نوین علمی که از طریق شناسایی،‌ جذب، تربیت، شبکه سازی و نگهداشت نیروی انسانی و نیز توسعه و کاربردی نمودن دانش سیاستگذاری که در جهت کارآمدسازی نظام جمهوری اسلامی ایران سازماندهی شده است.
این پژوهشکده با التزام به مبانی حکمی و ارزشهای انقلاب اسلامی و اخلاق اسلامی و پایبند به منافع عامه، بهبود مستمر و توسعه دانش سیاستگذاری ایرانی- اسلامی را سرلوحه خویش قرارداده و از طریق ایده پردازی، کادرسازی، نهادسازی و با ایجاد ارتباطات موثر بامراکز اصلی سیاستگذاری پاسخگوی نیازهای سیاستگذاران بوده و در جهت تحقق آرمانهای انقلاب و نظام گام بر میدارد.

معرفی پژوهشکده

 پژوهشکده  سیاست پژوهی و مطالعات راهبردی حکمت توسط جمعی از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی با هدف اصلی کارآمدسازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از طریق انجام پژوهش‌های کاربردی با رویکرد آینده پژوهی و حل مسأله تأسیس شده است

http://hekmatac.ir/images/1421587489_mail-32.pngاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

http://hekmatac.ir/images/1421587498_phone-32.png021-66974328